O nás

komu budete svěřovat své děti

Mirka Karolová

Pocházím z Jindřichova Hradce. Posledních 20 let žiji v Praze, která se mi stala domovem. Jsem vdaná. Mám 2 dcery, které se nám narodily v roce 2010 a 2014.

Po úspěšně zakončených studiích na JČU v Českých Budějovicích jsem začala pracovat v obchodu (zejména v oblasti Telco a ICT). Nicméně po mateřské dovolené jsem zjistila, že nejlepší je, když dělám to co mě baví a dává smysl nejen mě, ale i mému blízkému okolí.

Jsem předsedkyní Spolku rodičů při ZŠ T.G. Masaryka, kterou navštěvuje moje dcera. V rámci Spolku rodičů jsme velmi aktivní a snažíme se obohatit prostředí školy o další impulzy a pomáhat dětem a škole, kde se dá. Jsem také aktivní členkou zapsaného spolku Dolní Holešovice. Pořádáme akce, jejichž výtěžek vracíme zpátky do prostředí Holešovic nejen pomocí organizování volnočasových aktivit pro děti a dospělé, ale i koordinací aktivit s podporou plánů pro rozvoj Prahy 7 v sociálních a kulturních oblastech. Potkala jsem zde spoustu zajímavých a inspirativních lidí, se kterými je radost pracovat na něčem co nejen baví, ale i pomáhá.

Již při studiích jsem začala poznávat Španělsko jako au-pair a později na pracovních stážích. Naučila jsem se španělsky, což ráda a s nadšením využívám pro výuku španělštiny na základních školách a obohacuji tím i zmíněné akce pro děti i dospělé.

Kromě toho všeho se ráda věnuji gastronomii, zahradničení, sportu a cestování. V poslední době mě nadchnul step, discgolf a golf :)

Ráda vám povím víc, při našich akcích. Plánů a nápadů máme spousty 😉

Veronika Fialová

Jsem produkční na volné noze. Nabízím více jak 17 let zkušeností
v oboru event management. Za tu dobu jsem zajišťovala stovky eventů - společenské akce, plesy, galavečery, recepce, firemní akce, vánoční večírky, firemní dny, family days, road show, teambuildingy, dětské dny, prezentační akce, workshopy, semináře, konference
i pro více než tisíc účastníků.

Jsem také členkou spolku Dolní Holešovice z.s. , který každoročně připravuje Holešovický ples a další aktivity pro děti - happening na závěr školního pochodu ZŠ TGM, Dolnoholešovický turnaj ve fotbale a volejbale, různá setkání - piknik rodičů s dětmi, čarodějnice pro děti apod. Výtěžek z těchto akcí, vracíme zpět do Holešovic např. prostřednictvím sázení stromů a podporou volnočasových aktivit pro děti a místní obyvatele. Spolupracuji také se Spolkem rodičů při ZŠ TGM, který zajišťuje pro děti i jejich rodiče spoustu akcí a aktivit.

Sama jsem matkou tří dětí, starší dvě navštěvují ZŠ T. G. Masaryka v Praze 7. Profese, které se věnuji mě naplňuje. Ráda tvořím. Ať manuálně, tak také programově - vymýšlení soutěží, programů a kreativních konceptů.
Je skvělé pozorovat úsměvy a radost na tvářích hostů a dětí, které se dobře baví! A to mě baví!

Těším se, že se budeme potkávat
na našich akcích.

Reference

"Naše děti navštěvují kroužek španělštiny, který vede Mirka Karolová na ZŠ TGM Praha 7. Kroužek je veden velmi profesionálně, interaktivně a děti se na něj vždy velmi těší. Každá hodina je pečlivě připravena a děti dělají velké pokroky."

Svatava Poulson

---

Od září 2019 byl na ZŠ TGM Ortenovo náměstí Praha 7 otevřen kroužek španělštiny. Vede ho Mirka Karolová. Moje dcera tento kroužek navštěvuje a je velmi spokojená.Mirka vyučuje způsobem, který se dětem líbí a vzbuzuje v nich zájem o jazyk. Děti hrají různé hry, dostávají i domácí úkoly, které vyžadují práci s internetem. A to je pro ně také důležité.Dokonce při jedné hodině připravovaly typické španělské jídlo bramborovou tortillu.Za tu dobu, co dcera kroužek navštěvuje, umí více slovíček než za celý rok z angličtiny.Mirka je velice vnímavá a pozorná k dětem. Snaží se s nimi mluvit, když mají nějaký problém s výukou. A to se mi líbí.Je to prostě fajn "paní učitelka".
Ing. Milena Brůnová

"V březnu 2018 jsme pořádali velkou akci pro 350 interních zaměstnanců. Veroniku jsem oslovila 2 měsíce před plánovaným datem a ona dokázala velmi rychle navrhnout možné varianty, zorientovat se v našich potřebách a doporučit vhodná řešení. Ve velmi krátkém čase, který měla k dispozici, nám dokázala navrhnout několik možností ubytování pod jednou střechou navíc za velmi příznivou cenu. Doporučila nám také program na míru, catering či zajištění techniky s ohledem na náš rozpočet. Rozhodně Veroniku doporučuji. Skvěle komunikuje, vyjedná perfektní podmínky a když je potřeba věnuje se vám "ve dne v noci"

Lenka Vokáčová
HR Business Partner ManpowerGroup

---

Veroniku Fialovou jako zástupkyni společnosti S9 COMPANY jsme oslovili s požadavkem na zajištění 2denní společenské akce pro naše zaměstnance mimo sídlo společnosti.
Plánování akce probíhalo velmi rychle, Veronika přinášela osvěžující nápady na realizaci. S vybraným místem, ubytováním i společenskou náplní akce byly zaměstnanci spokojeni, naši zaměstnanci dříve odpovědní za tyto akce si je konečně také mohli sami užít, aniž museli řešit, že něco nefunguje, nedojel autobus, není to a to.

Paní Veronika Fialová jako zástupce této společnosti se všech našich akcí osobně účastnila a podílela se na jejich přípravě. Vyzařuje z ní klid, pohoda, nepropadá panice a je schopná koordinovat více činností
najednou.

David HrabákVedoucí skupiny Urban WaterDHI a.s.