Reference

hodnocení spolupráce

Eva Churánková, 2023


Dobrý den, chtěla bych vám všem moc poděkovat za úžasný týden pro naše děti. Byli jste opravdu skvělí. Týden plný her, překvapení. Program od rána do večera, za mě nejlepší přespávačka. Úžasná organizace. Nechápu, kde jste v tom nabitém programu brali čas na fotky, ale i to za mě na 200%. Každý den jsme měli přehled o tom, co se podnikalo a že je vše v pořádku. Jediné mínus je, že mám plný pokoj výtvorů a na jiný tábor už dcera nechce. Všem maminkám doporučuji. Nejlepší tábor letošního léta… Jste opravdu profesionálové.

Kateřina Žáková, 2023


Moji synové strávili nádherný týden plný všestranných zážitků. Kluci byli nadšení z programu a já z přístupu všech lektorů. Z celého týdne bylo cítit, že do toho celá skupina organizátorů dává i kus sebe. Byla cítit přátelská rodinná atmosféra a my rodiče jsme měli úžasný přehled o tom, co
děti podnikaly díky dennímu foto reportu. Po skončení tábora pronesl mladší syn "maminko, můžeme tam chodit navždy?", takže co více si jako pracující rodič přát, než aby měly děti o prázdninách prima zábavu, byly spokojené a rodič mohl mít v lektory plnou důvěru. Obrovské DÍKY a příští rok na
viděnou ☺️

Zuzana Matela, 2023


S příměstským táborem jsme byli velice spokojeni a příště dceru určitě přihlásíme znovu.Líbil se mi individuální přístup ke každému dítěti.Oceňuji skvěle připravené hry a dobrodružství pro děti, každý den byl nabitý program, dcera nevěděla o čem vyprávět dříve, nechtěla při vyzvedávání ani domu. Také děkujeme za pravidelné rekapitulace jednotlivých dnů.Už teď se těšíme na další zážitky. Doporučuji vřele všem Zuzka Matela.

Magda Chvalinová, 2023


Syn byl na vašem kempu už dvakrát, začínal v 5 letech a je naprosto nadšený. Na konci vždycky brečí, proč už je konec. A to je, myslím, ten nejlepší důkaz, že to děláte skvěle! Máte to neskutečně pestré a všestranné, že bych se příště taky ráda účastnila. Nechystáte i něco pro rodiče? Ale hlavně, všichni tam vytváříte skvělou atmosféru, to se prostě jen tak nevidí!

Martina Krčová, 2023


Holešovický kemp je perfektně zorganizovaná akce pro děti, kde se vaše dítě 100% nebude nudit. Syn byl nadšený a možnost vidět i průběh jeho dne na fotkách mne nadchla a mohli jsme ty zážitky alespoň společně sdílet.

Kateřina Pekárková, 2023


Opět díky za tu spoustu zážitků, o kterých nám holky vyprávěly. Z té spousty zaslané fotodokumentace měl člověk pocit, jako by byl také součásti kempu, a to přitom seděl v kanceláři na jednání.

Jitka Burianová, 2023


Děkujeme tímto Mirce, Veronice a Petrovi za skvělý týden plný her, poznávání, zábavy a sportu. Dle slov Vali nejlepší příměstský tábor "ever", což vypovídá za všechno! Příští rok dceru přihlásím přednostně k vám. Jste báječní, protože dětem otevíráte svoje srdce, pokračujte prosím takto, držíme vám ve všem palce. Jitka a Valentinka

Kateřina Tučková Tyllerová, 2022


Skvělý tábor!!! Klukům (9 a 7 let) se nejdřív moc nechtělo, ale hned po prvním dni byli nadšení a chtějí příští rok znovu. Vyzkoušeli si spoustu nových aktivit a sportů. Oceňuji i skvělou komunikaci a organizaci celého týmu, který tábor pořádá. Dokázali zajistit i dodržování dietního režimu, syn má potravinové alergie a bezlepkovou stravu.

Pavlína Kölbelová, 2022


Ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala za péči o mého syna Kryštofa během kempu. Celý týdenbyl nadšený a nemůžu si pomoct, ale přijde mi po týdnu s vámi sebevědomější a prostě vyrostl.

Sonia Bogarova, 2021


Skvělý příměstský tábor plný zážitků s novými kamarády. Děti sportovaly i se kreativně vyřádily. Robin (5 let) byl nadšený a těší se na další léto. Super organizace, vše na jedničku. Doporučuji.

Marcela Kolcová, 2021


Milá Mirko, Veroniko i Petře,
Moc dekuji za báječně strávené prázdniny ve Vašem Holešovickém kempu.
Oba kluci 7 i 9 si to skvěle užili. Rádi zase vašich služeb využijeme i příští prázdniny.
Tolik aktiv co bylo během jednoho turnusu bychom ani za celé prázdniny nestihli a kluci byli spokojeni.
Kde jsou spokojeně děti, jsou spokojeni rodiče.
Děkujeme Vám všem 

Kateřina Ciglerová, 2021


Kluci se už v tramvaji ptali, kdy půjdou zase na tábor. Jsou moc spokojeni. Jste moc sympatické a líbil se jim taky Petr, mluvili o něm, že je bezva trenér. Kluci některé sporty s vámi zkusili poprvé. Prima, že byl váš tábor tak všestranný. Děkujeme.  

Magdalena Tomanová, 2021


Za nás super!!!Týden dobrých nápadů, jídla a výletů. Nejlepší vedení a nejlepší týden.
Děkujeme Tomanovi 

Markéta Dederová, 2021


Uzasny primestak, plny her, legrace a zazitku, deti byly nadsene! Moc dekuji za krasny tyden, ktery jste jim pripravili

Barbora Drahovzalová, 2021


Nikola u Vás byla oba turnusy 2021, které byly naprosto nabité zážitky. Skvělé bylo, že aktivity byly rozmanité, jak tvořící, tak sportovní a k planetáriu jsme se s ní museli vrátit. Doufáme, že i přes věk (12 let) s Vámi ještě pár akcí zažije. Děkujeme.

Ana Perovska, 2021


Skvělý tábor :)

Olga Chalupová, 2020


Chtěla bych Vám poděkovat za skvěle organizovaný příměstský tábor v Creative World. Děti byly nadšené, nemusela jsem nikoho přemlouvat, těšily se na španělštinu, konečně si užily vyrábění ze všech možných materiálů. Zázemí Creative World je úžasné, tam se nemůže nikdo nudit, zvláště když je pod Vaším vedením. Byl to příjemný týden, jak pro ně, tak pro nás rodiče. Přeji Vám hodně úspěchů a těšíme se příští rok.

Jana Volavková, 2020


Ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za vaši práci při realizaci Holešovického kempu. Obě děti Jenda (5 let) i Esterka (8 let) si to náramně užily, byly každý den plní dojmů. Moc jim chutnalo jídlo, obědy i svačiny, Jenda říkal, že paní ty koláče pekla možná o maličko líp než já;) Esterka se naučila základní španělská slovíčka, Jenda po nás vyžaduje, abychom se naučili taky beatboxovat. Děti už se těší na příští rok.

Lucia Rusňáková, 2020


Moje děti- 9 a 10 let se účastnily letního kempu v Holešovicích pod vedením lektorek Mirky Karolové a Veroniky Fialové víceméně náhodou, protože jsem pro ně hledala program na poslední chvíli.
Jak děti, tak i následně já jsme byly nadšené pestrým programem, atmosférou a zázemím kempu v Creative World v Holešovicích. Komunikace s Mirkou a Veronikou byla moc pohodová. Rozhodně doporučuji a děti se těší na účast v příštím roce!!!