Reference

hodnocení spolupráce

Olga Chalupová


Chtěla bych Vám poděkovat za skvěle organizovaný příměstský tábor v Creative World. Děti byly nadšené, nemusela jsem nikoho přemlouvat, těšily se na španělštinu, konečně si užily vyrábění ze všech možných materiálů. Zázemí Creative World je úžasné, tam se nemůže nikdo nudit, zvláště když je pod Vaším vedením. Byl to příjemný týden, jak pro ně, tak pro nás rodiče. Přeji Vám hodně úspěchů a těšíme se příští rok.

Jana Volavková


Ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za vaši práci při realizaci Holešovického kempu. Obě děti Jenda (5 let) i Esterka (8 let) si to náramně užily, byly každý den plní dojmů. Moc jim chutnalo jídlo, obědy i svačiny, Jenda říkal, že paní ty koláče pekla možná o maličko líp než já;) Esterka se naučila základní španělská slovíčka, Jenda po nás vyžaduje, abychom se naučili taky beatboxovat. Děti už se těší na příští rok.

Lucia Rusňáková


Moje děti- 9 a 10 let se účastnily letního kempu v Holešovicích pod vedením lektorek Mirky Karolové a Veroniky Fialové víceméně náhodou, protože jsem pro ně hledala program na poslední chvíli.
Jak děti, tak i následně já jsme byly nadšené pestrým programem, atmosférou a zázemím kempu v Creative World v Holešovicích. Komunikace s Mirkou a Veronikou byla moc pohodová. Rozhodně doporučuji a děti se těší na účast v příštím roce!!!