Reference

hodnocení spolupráce

Jitka Burianová


Děkujeme tímto Mirce, Veronice a Petrovi za skvělý týden plný her, poznávání, zábavy a sportu. Dle slov Vali nejlepší příměstský tábor "ever", což vypovídá za všechno! Příští rok dceru přihlásím přednostně k vám. Jste báječní, protože dětem otevíráte svoje srdce, pokračujte prosím takto, držíme vám ve všem palce. Jitka a Valentinka

Marcela Kolcová


Milá Mirko, Veroniko i Petře,
Moc dekuji za báječně strávené prázdniny ve Vašem Holešovickém kempu.
Oba kluci 7 i 9 si to skvěle užili. Rádi zase vašich služeb využijeme i příští prázdniny.
Tolik aktiv co bylo během jednoho turnusu bychom ani za celé prázdniny nestihli a kluci byli spokojeni.
Kde jsou spokojeně děti, jsou spokojeni rodiče.
Děkujeme Vám všem 

Sonia Bogarova


Skvělý příměstský tábor plný zážitků s novými kamarády. Děti sportovaly i se kreativně vyřádily. Robin (5 let) byl nadšený a těší se na další léto. Super organizace, vše na jedničku. Doporučuji.

Kateřina Ciglerová


Kluci se už v tramvaji ptali, kdy půjdou zase na tábor. Jsou moc spokojeni. Jste moc sympatické a líbil se jim taky Petr, mluvili o něm, že je bezva trenér. Kluci některé sporty s vámi zkusili poprvé. Prima, že byl váš tábor tak všestranný. Děkujeme.  

Magdalena Tomanová


Za nás super!!!Týden dobrých nápadů, jídla a výletů. Nejlepší vedení a nejlepší týden.
Děkujeme Tomanovi 

Barbora Drahovzalová


Nikola u Vás byla oba turnusy 2021, které byly naprosto nabité zážitky. Skvělé bylo, že aktivity byly rozmanité, jak tvořící, tak sportovní a k planetáriu jsme se s ní museli vrátit. Doufáme, že i přes věk (12 let) s Vámi ještě pár akcí zažije. Děkujeme.

Ana Perovska


Skvělý tábor :)

Olga Chalupová


Chtěla bych Vám poděkovat za skvěle organizovaný příměstský tábor v Creative World. Děti byly nadšené, nemusela jsem nikoho přemlouvat, těšily se na španělštinu, konečně si užily vyrábění ze všech možných materiálů. Zázemí Creative World je úžasné, tam se nemůže nikdo nudit, zvláště když je pod Vaším vedením. Byl to příjemný týden, jak pro ně, tak pro nás rodiče. Přeji Vám hodně úspěchů a těšíme se příští rok.

Jana Volavková


Ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za vaši práci při realizaci Holešovického kempu. Obě děti Jenda (5 let) i Esterka (8 let) si to náramně užily, byly každý den plní dojmů. Moc jim chutnalo jídlo, obědy i svačiny, Jenda říkal, že paní ty koláče pekla možná o maličko líp než já;) Esterka se naučila základní španělská slovíčka, Jenda po nás vyžaduje, abychom se naučili taky beatboxovat. Děti už se těší na příští rok.

Lucia Rusňáková


Moje děti- 9 a 10 let se účastnily letního kempu v Holešovicích pod vedením lektorek Mirky Karolové a Veroniky Fialové víceméně náhodou, protože jsem pro ně hledala program na poslední chvíli.
Jak děti, tak i následně já jsme byly nadšené pestrým programem, atmosférou a zázemím kempu v Creative World v Holešovicích. Komunikace s Mirkou a Veronikou byla moc pohodová. Rozhodně doporučuji a děti se těší na účast v příštím roce!!!